Úvod » Zakázkové truhlářství

Zakázkové truhlářství

Kuchyně

Kuchyňské linky jsou jednou z hlavních činností naší výroby. Pokud nemáte vlastní projekt, my vám na základě vašich představ, prostorových i finančních možností kuchyňskou linku navrhneme, vyrobíme a namontujeme.

více informací >>

Obývací pokoje

Někoho oslovuje moderní interiér vybavený minimalistickým nábytkem, jiný preferuje klasiku, obývací stěny. Dokážeme splnit vaše představy o útulném prostředí obývacího prostoru.

více informací >>

 

Ložnice

Vyrobíme vám nábytek do ložnice na základě vašich představ a požadavků. Rádi vám poradíme, aby vše splňovalo nejen estetické ladění interiéru, ale aby plnilo i funkční požadavky.

více informací >>

Dětské pokoje

Zařizování tohoto prostoru klade nároky na  bezpečné materiály a tvary nábytku, v úvahu bereme výškové možnosti dětí, jejich oblíbené aktivity a zapomínat bychom neměli na to, že děti rostou a jejich potřeby se mění.

více informací >>

 

Koupelnový nábytek

Na zakázku dodáváme různé kusy nábytku do koupelny - skříňky, poličky, zrcadlové stěny...

více informací >>

Skříně a šatny

Je dobré věnovat čas návrhu a investovat do vnitřního vybavení. Díky tomu využijete maximálně úložný prostor a ušetříte spoustu místa v bytě.

více informací >>

 

Vybavení kanceláří a prodejen

Vyrobíme vám jakýkoli nábytek do prodejen, restaurací, hotelů, firemních kanceláří, lékařských ordinací a dalších veřejných prostor.

více informací >>

Školní nábytek

Vyrobíme  a dodáme školní typový nábytek do učeben - školní lavice, katedry, skříně na pomůcky. Vybavíme interiér školní jídelny, šaten, kanceláří, kabinetů, sboroven.

více informací >>

Interiérové dveře a obložky

Dveře a obložky vyrábíme na zakázku - v různých barvách a dezénech tak, aby byl celý interiér sladěný. Rozměry klasické i atypické.

více informací >>

Schodiště, obklady, podlahy

Schodiště vyrábíme na zakázku dle požadavků zákazníka. Vždy na míru. Nezapomínejte, že schodiště bývá dominantou interiéru.

více informací >>